Zgłoszenie pielgrzymek

Informacje

W każdą sobotę o godz. 11:00, jest specjalna Msza dla Pielgrzymów. Zazwyczaj przed Mszą jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Informacje dla pielgrzymów indywidualnych

Pielgrzymi indywidualni pragnący pokłonić się przed Cudownym wizerunkiem Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny (+48 68 355 02 18) lub osobisty z kancelarią Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu. Wówczas należy podać następujące informacje:

• data przyjazdu i orientacyjna godzina;
  • telefon kontaktowy;
  • specyfika osób (z kapłanem lub bez, dzieci, młodzież, emeryci, Żywy Różaniec itp.);
  • całkowita ilość czasu przeznaczona na wizytę;
  • chęć dołączenia się do parafialnej Mszy św. lub odprawienia osobnej;
  • warto również poinformować czy grupa odwiedzała już nasze Sanktuarium.

Informacje dla pielgrzymek grup zorganizowanych

Zorganizowane grupy pragnące pokłonić się przed Cudownym wizerunkiem Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny (+48 68 355 02 18) lub osobisty z kancelarią Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu. Wówczas należy podać następujące informacje:

• data przyjazdu i orientacyjna godzina;
  • telefon kontaktowy;
  • orientacyjna wielkość grupy;
  • specyfika grupy (z kapłanem lub bez, dzieci, młodzież, emeryci, Żywy Różaniec itp.);
  • całkowita ilość czasu przeznaczona na wizytę;
  • chęć dołączenia się do parafialnej Mszy św. lub odprawienia osobnej;
  • warto również poinformować czy grupa odwiedzała już nasze Sanktuarium.

Najbliższe wydarzenia w Sanktuarium

Kurs przedmałżeński

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W DEKANACIE NOWOSOLSKIM termin: 04-12.05.2024 częstotliwość spotkań: sobota, niedziela miejsce: cztery kościoły Nowej Soli godzina: po wieczornej Mszy św. kalendarium:   św. Michał        04. sobota – zapisy;