OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU- 11.03.2018R.

1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu zw. laetare, radości.
|
2. Dziś są spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w Niedoradzu o godz.
11.00, a w Otyniu o godz. 12.30.

3. W piątek msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. 13 maja mija 5 – ta rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się za Piotra naszych czasów o zdrowie i Bożą mądrość.

5. W sobotę zapraszamy wszystkich ministrantów do Otynia na II Dzień Skupienia.
Rozpoczęcie uroczystą Mszą św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich
ministrantów i aspirantów.

6. W sobotę dzień imienin przeżywa nasz ks. Proboszcz Zbigniew Tartak. Czcigodnego Solenizanta polecamy modlitwie wszystkich parafian i życzymy obfitości darów Ducha

Świętego, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki M. B. Królowej Pokoju.
7. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione: w Otyniu w piątek dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz.17.00, w Niedoradzu w piątek o 16.30, w Bobrownikach we wtorek po Mszy św. i w Zakęciu w czwartek po Mszy św. Nabożeństwa Gorzkich Żali będą odprawiane w niedzielę w Otyniu i w Niedoradzu o godz. 16.00, a w Bobrownikach i w Zakęciu pół godziny przed Mszą św.

8. Ks. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza wszystkich wiernych na inauguracyjną sesję
Synodu Diecezjalnego. Rozpocznie się ona w sobotę 17 marca o godz. 10.30 w kościele pw. św. Józefa w Zielonej Górze. O godz. 14.00 będzie uroczysta procesja do kościoła pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

9. Zapraszamy do udziału w Misteriach Męki Pańskiej. Odbędą się one: 17 marca o godz. 19.30 w Kęszycy Leśnej i 23 marca br o godz. 15.00 w Rokitnie.

10. Za tydzień w III niedzielę miesiąca zbierane ofiary przeznaczamy na ogrzewanie
naszych świątyń.

11. W przyszłą niedzielę panie z Parafialnego Zespołu Caritas będą po mszach św.
sprzedawać palmy. W Niedoradzu będzie zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego
Grobu.

12. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie naszych świątyń. Bóg zapłać również za ofiary na koronę dla Matki Bożej i na Seminarium Duchowne w Paradyżu. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju.

Zbigniew Tartak