XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.11.2018r.

1. Dziś jest XXXI Niedziela Zwykła.

2. W piątek 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kościołów Miasta i Świata.

3. W czwartek o godz. 19.00 nauki przed chrztem św.

4. W sobotę 10 listopada w naszej parafii odbędzie się konferencja dekanalna z udziałem księży i katechetów dekanatu Nowa Sól. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie mszy św. o godz. 11.00.

5. Zbiórka z ministrantami w Otyniu o godz. 10.00. Zapraszamy ministrantów z całej parafii.

6. Próba scholii w piątek o godz. 16.30.

7. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości – 100. rocznica odzyskania
niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 12.30. W tym szczególnym dla nas, Polaków dniu, zapraszamy wszystkich do naszego sanktuarium na koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Marszu Wszystkich Świętych i Uroczystości Wszystkich Świętych na naszych cmentarzach. Dziękujemy Pani Burmistrz za użyczenie nagłośnienia i panom za pomoc w ustawieniu stołów i ławek przed ratuszem.

9. Przypominamy, iż w dniach 1-8 listopada możemy zyskiwać odpust zupełny w intencji naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami tj. nawiedzenie miejsca świętego, stan łaski uświęcającej, wolność od najmniejszego nawet grzechu, przyjęcie komunii św. i modlitwa w intencjach papieskich. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych (wypominki) w dni powszednie po każdej mszy św.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na cele remontowe. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu w Niedoradzu zebrano na remont organów kwotę 3142 i 5Euro, a w Bobrownikach na ogrzewanie 1940 zł, 5Euro i 5 koron. Bóg zapłać za te ofiary! Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju.

Zbigniew Tartak