XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.09.2018r.

1. Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia Katedry Gorzowskiej. W zeszłym roku spłonęła wieża najważniejszej świątyni w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i Gorzowie Wielkopolskim. Przypominamy o akcji „sms dla Katedry”. Wysyłając na nr 72052 wiadomość: KATEDRA możemy dołączyć do grona przyjaciół katedry, matki kościołów naszej diecezji. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.
2. Dzisiaj poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w Otyniu o godz. 12.30, w
Niedoradzu o godz. 11.00.
3. W poniedziałek w Niedoradzu o godz. 16.30 zbiórka z ministrantami.
4. Jutro odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego w
Otyniu o godz. 17.00.
5. W czwartek próba chóru o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uwielbiania Pana Boga przez śpiew.
6. W czwartek o godz. 19.00 nauki przed chrztem św.
7. W piątek o godz. 18.00 nasza wspólnota parafialna będzie przeżywać uroczystość
odpustową ku czci Podwyższenia Krzyża świętego. O godz. 17.00 zapraszamy na
poświęcenie nowego krzyża przy skrzyżowaniu do Bobrownik. Serdecznie dziękujemy za włączenie się i pomoc w budowę nowego krzyża: Nadleśnictwu Przytok, leśniczemu Tomaszowi John, Józefowi Matras, Sławomirowi Filipiakowi, Marcinowi Urbanowskiemu, Danielowi Augustyniakowi, Tomaszowi Trojanowskiemu i Dawidowi Leśków. Bóg zapłać!
8. W sobotę do Sanktuarium w Otyniu na godz. 11.00 zapraszamy młodzież z klas VII.
9. W piątek msza św. w Niedoradzu wyjątkowo o godz. 16.30.
10. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka z ministrantami w Otyniu, a o godz. 15.00 spotkanie scholii.
11. Za tydzień w niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci do I komunii św. w Otyniu o godz. 12.30, w Niedoradzu o godz. 11.00.
12. Najbliższa niedziela będzie III niedzielą miesiąca, będziemy zbierać ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania, montaż nowej instalacji przeciwpożarowej i alarmowej w naszym sanktuarium. Natomiast do puszek będziemy zbierać ofiary na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
13. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania i rozpoczynają się Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców.
14. 6 października 2018r. młodzi z Polski i świata zgromadzą się na PGE Narodowym w Warszawie, by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem. Również z naszej parafii
organizujemy wyjazd na to wyjątkowe spotkanie. Zachęcamy młodzież do zapisywania się.
15. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na nasze Sanktuarium. Niech Maryja, Królowa Pokoju, wyprasza nam wszystkim potrzebne łaski.

Zbigniew Tartak