OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
- 13.05.2018R.

1. Dziś przeżywamy niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego.
2. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W dni powszednie zapraszamy na nowennę do Ducha Świętego. W sobotę natomiast o godz. 19.30 odbędzie się w Otyniu czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.
3. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe. W Otyniu są one odprawiane w dni powszednie po mszy św., a w niedzielę o godz. 20.30. W Niedoradzu nabożeństwa majowe w dni powszednie są również po mszy św., a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.30, w Zakęciu codziennie o godz. 17.00, a niedzielę przed mszą św. o godz. 9.30 i w Bobrownikach codziennie o godz. 16.00, z wyjątkiem wtorku (po mszy św. o godz. 16.30) i niedzielę przed mszą św. o godz. 11.00.
4. Zapraszamy do naszego sanktuarium na Apele Maryjne. Rozpoczęcie modlitwy o godz. 20.30 adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową. O godz. 21.00 Apel Maryjny.
5. Spowiedź św. w Niedoradzu przed I Komunią św. w sobotę o godz. 8.30.
6. 20 maja o godz. 11.00 w Niedoradzu odbędzie się uroczystość I Komunii świętej. Dzieci oraz ich rodziców i bliskich polecamy opiece M. B. Królowej Pokoju.
7. Próba dla dzieci przed I Komunią św. w Niedoradzu w poniedziałek o godz. 16.00.
8. W czwartek zapraszamy na próbę chóru o godz. 19.00.
9. W piątek w Otyniu msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00.
Serdecznie zapraszamy.
10. Piesza Pielgrzymka z Otynia do Klenicy będzie w ostatnią sobotę czerwca.
11. Informujemy, że w naszej parafii w dniach 11-17 czerwca odbędzie się Kurs
Przedmałżeński. Spotkania będą w kościele o godz. 18.00. Zakończenie kursu w
niedzielę 17 czerwca o godz. 12.30.
12. Zapraszamy panów, którzy w przeszłości byli ministrantami do służby przy ołtarzu. Spotkanie informacyjne w środę po mszy św. o godz. 19.00.
13. Zbiórka ministrantów w Otyniu w sobotę o godz. 11.00.
14. W miesiącu maju kancelaria parafialna będzie czynna wyjątkowo w środy o godz. 16.30. W soboty kancelaria parafialna nie będzie czynna.
15. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie prosimy o dokonanie przedpłaty. Brak wpłaty zaliczki jest dla organizatorów informacją o rezygnacji z uczestnictwa. Bardzo prosimy, aby systematycznie zapoznawać się z informacjami dot. pielgrzymki, które są zamieszczane na stronie parafii i stronie Fundacji „Blisko Domu”. Znajduje się tam numer konta do wpłat oraz szereg informacji organizacyjnych.
16. Dziękujemy serdecznie za składane ofiary na nasze Sanktuarium i koronę dla Matki Bożej. Drogich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju.

Ks.Proboszcz
Zbigniew Tartak